Віскі Гленгротіс 2004, Glenrothes 2004 0,7 л.

Віскі Гленгротіс 2004, Glenrothes 2004 0,7 л.

2 120.00грн.
Артикул: Glenrothes 2004
Наявність э на складі
Характеристика
Бренд Glenrothes
Виробник Glenrothes
Вміст спирту 43% об.
Кількість в заводській упаковці 6 шт.
Країна Шотландія
Об `єм 0,7 л.

Віскі Гленгротіс 2004, Glenrothes 2004 0,7 л.

Glenrothes Vintage 2004 - це багатий, складний і добре структурований одинсолодовий шотландський віскі із Спейсайда. Він поєднує в собі зрілість від витримки в дубі з повними тонами ванілі і стиглої вишні і має типову для Glenrothes обробку з м'якими відтінками спецій. Цей делікатний золотистого кольору молт демонструє вишукане поєднання смаків, в якому безпомилково вгадується типовий характер винокурного заводу Glenrothes. Винокурня Glenrothes робить одинсолодові віскі з 1879 року. Вона розташована в невеликому містечку Ротс, в самому центрі Спейсайда, який визнаний знавцями як місце народження кращих солодових Шотландії. Це пояснюється унікальними кліматичними умовами регіону і достатнім запасом м'якої води, що забезпечується річкою Спей. Господарство Glenrothes широко відоме своїми мастерами-купажистами, що створюють елегантні, багаті бленди найвищої якості. Лінійка Glenrothes Vintage Malt є продуктом дистиляції одного року, спирти дозрівають в дубових бочках декількох видів : в нових бочках з білого американського дуба, у бочках з-під бурбона і європейських бочках з-під іспанського хереса. 11-річний віскі Glenrothes Vintage 2004, дистильований в 2004 році і бутильований в 2015 (перший релиз), був відібраний з безлічі бочок за прекрасну довжину і глибину і повною мірою демонструє майстерність Блендера і його відданість мистецтву бочкової витримки. Сьогодні бренд Glenrothes належить лондонській торговій компанії Berry Brothers & Rudd, яка випускає віскі не за віком, а по вінтажу.

Смак: Тонкий, гладкий, сухий, солодкуватий, з нотками тропічних фруктів, пекарних спецій (ваніль, мускатний горіх) і дуба; обробка довга, стійка, трохи пряна.

Аромат: М'який букет представлений гармонійною комбінацією фруктових тонів (цитрусові, манго, грейпфрут, стигла вишня) з нюансами ванілі і сандалового дерева.  

Гастрономичне поєднаня: Віскі вживається в чистом вигляді, можна добавити декілька капель води.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший