Тіціано

Купити напій ж/б банка за найкращою ціною на нашому сайті alcotorg.com.ua

ТД «Амбассадор Трейд»

ТД Ambassador – це молода і динамічно розвиваюча компанія. Виробництво ТМ Амбассадор почалося в компанії «Агро-Юг», яке почало свою діяльність в 1932 році на південних берегах Одеської області (Тарутинський район, с. Ламбровка). Створення ТД “Амбассадор Трейд” передувала стрімка і дуже динамічна історія, яка почала свою роботу завдяки трьом ентузіастам, які вірили в можливість створення якісного продукту, який не поступалася б конкурентам на алкогольному ринку України. З тих пір ТОВ ТД Амбассадор Трейд виробляє велику кількість винної продукції, яка відзначаються особливою високою якістю і досить демократичним підходом до цінової політики. На території заводу встановлено сучасні автомати виробництва, спеціальна техніка та обладнання, які дозволяють виробляти високоякісну продукцію, яка завоювала свою популярність не тільки в Україні, а й за її межами. На підприємстві передбачено повний комплекс робіт, від моменту вирощування врожаю, проходячи весь цикл виробництва і закінчуючи розливом напоїв у пляшки. Продукція цього бренду відрізняється особливим насиченим смаком і приємним післясмаком, оскільки урожай для напоїв Амбасадор, збирають з виноградників, розташованих в екологічно чистих регіонах, які розташовані далеко від забруднених міст.
Давні традиції, вдосконалення історії і культ терруара є основою якості продукту: останній являє собою чітке вираження тонкого балансу, що об’єднує людини і природу. Секретом успіху винної продукції компанії є багатий смак, насичений букет ароматів, широкий вибір і висока якість. Виробник ТМ Ambassador випускає кілька лінійок винної продукції, які відомі як на території України, так і за її межами – здійснюються регулярні поставки в країни ЄС (в Німеччину, Іспанію, Румунію), популярні напої в Азії (Китай, В’єтнам), а також особливий сегмент експорту в Східну Європу.

Вино Игристое Тициано

Купити ігристе вино Тіціано за найкращою ціною на нашому сайті alcotorg.com.ua

Амбассадор представляє своїм споживачам натуральні продукти найвищої якості, виготовлені за рецептами багаторічних традицій … В каталозі є і елітні вина і просто хороші вина, котрі прекрасно підходять до повсякденного стіл. Компанія дарує різноманітність лоз, пріоритети кліматичних зон, багатство традицій, чистоту напоїв і безмежні творчі можливості майстрів, представляючи своїм споживачам натуральні продукти найвищої якості. Це вивірений відповідь споживчих запитів і бажань, який утворює привабливий альянс різноманітних смаків і диференційованих цінових сегментів.
Лінійка натуральних вин в Bag in Box від Амбассадор пропонує ексклюзивні авторські вина, які створили молоді та прогресивні винороби спільно з провідними фахівцями і маркетологами. Червоні напівсолодкі вина Амбассадорвино Ах Нуар, вино Беліссімо Россо, вино Червоний лев. Червоне напівсухе вино Амбассадорвино Матадор. Червоні сухі вина Амбассадорвино Мерло і вино Одеський Чорний. Рожеві напівсолодкі вина Амбассадорвино Ізабелла, вино Ель Бессарабіко. Білі сухі вина Амбассадорвино Сухолиманське і вино Ркацителі. Білі напівсолодкі вина Амбассадорвино Іршаі Олівер, вино Шанталь де Блан, вино Мірабель Гранд і вино Камілла Нуар. Біле напівсухе вино Амбассадор Шардоне. Винна продукція у спеціальній 10 літровій тарі виробляються в регіоні Бессарабія, який розташований на відстані 150 кілометрів від промислових підприємств. Саме тому, крім ідеальних смакових якостей, вина володіють ще і високими екологічними характеристиками.
Вони змогли реалізувати кілька лінійок відмінних ігристих вин, не виключенням стала ТМ TIZIANO. Ця лінійка зібрала в собі ексклюзивні авторські вина, створені прогресивним виноробом у співпраці з провідними маркетологами. Асортимент включає в себе як класичні вина, так і унікальні фруктові пропозиції з неймовірним ароматом і смаком. Фруктові вина Тициано зі смаком безлічі фруктів. На сайті Алкоторг можна замовити Вино Тіціано Персик, Вино Тіціано Біла Слива, Вино Тіціано Вишня, Вино Тіціано Полуниця, Вино Тіціано Чорна Смородина, Вино Тіціано Гранат. Крім неймовірного висвітлює смаку і п’янкого аромату, варто відзначити і досить низьку ціну на лінійку вин Tiziano. Любителям ігристих вин виробник Амбассадор також пропонує відмінну продукцію – Ігристий Винний Напій Тіціано Гранат, Ігристий Винний Напій Тіціано Манго, Ігристий Винний Напій Тіціано Персик, Ігристий Винний Напій Тіціано Мускат, Ігристий винний напій Тіціано полуниця і Ігристий Винний Напій Тіціано Чорна Смородина.

Тіціано Вино

Купити найкраще вино Тіціано за найкращою ціною на нашому сайті alcotorg.com.ua

Одним з продуктів став неординарний бренд Mr. BROWN. Ця торгова марка пропонує високоякісний Бренді виноградний ординарний Мр.Браун на 5 літрів. Іншим напоєм, який заслуговує на особливу увагу є Напій Алкогольний шоколатьє Шоколад і Вишня Мр.Браун. Купити продукцію від Амбассадор Трейд можна на сайті Алкоторг за приємними цінами з можливістю доставки в усі міста України.

Showing all 33 results

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Вино Тіціано Гранат Червоне Напівсолодке, Tiziano Pomegranate 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Ізабелла рожеве напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00

Ігристий Винний Напій Тіціано Гранат Червоне Напівсолодке, Tiziano Sparkling Pomegranate 0,75 Л.

80.00 70.00

Вино Матадор столове напівсухе червоне Амбассадор 10 літрів.

420.00

Ігристий Винний Напій Тіціано Манго Біле Напівсолодке, Tiziano Sparkling Mango 0,75 Л.

80.00 70.00

Ігристий Винний Напій Тіціано Персик Біле Напівсолодке, Tiziano Sparkling Peach 0,75 Л.

80.00 70.00

Напій винний слабоалкогольний ігристий Тіціано рожевий напівсолодкий зі смаком граната, Tiziano 0,25 л.

35.00

Вино Тіціано Чорна Смородина Червоне Напівсолодке, Tiziano Black Currant 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Мерло столове сухе сортове червоне Амбассадор 10 літрів.

420.00

Напій винний слабоалкогольний ігристий Тіціано білий солодкий зі смаком персика, Tiziano 0,25 л.

35.00

Вино Ах Нуар червоне напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00

Ігристий Винний Напій Тіціано Мускат Біле Напівсолодке, Tiziano Sparkling Muscat Grapes 0,75 Л.

80.00 70.00

Ігристий винний напій Тіціано Полуниця червоне напівсолодке, Tiziano Sparkling Strawberry 0,75 л.

80.00 70.00

Вино Тіціано Вишня Червоне Напівсолодке, Tiziano Cherry 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Тіціано Полуниця червоне напівсолодке, Tiziano Strawberry 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Одеський Чорний сухе червоне Амбассадор 10 Літрів.

650.00 600.00

Ігристий Винний Напій Тіціано Чорна Смородина Червоне Напівсолодке, Tiziano Sparkling Black Currant 0,75 Л.

80.00 70.00

Вино Сухолиманське біле сухе Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Беліссімо Россо червоне напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Трамінер Роял напівсухе рожеве Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Іршаї Олівер столове напівсолодке біле Амбассадор 10 літрів.

420.00

Напій алкогольний Шоколат’є Шоколад та Вишня Мр.Браун, Mr.Brown 5 літрів.

890.00

Бренді виноградний ординарний Мр.Браун, Mr.Brown 5 літрів.

1,186.00

Напій винний слабоалкогольний ігристий рожевий Тіціано солодкий зі смаком полуниці, Tiziano 0,25 л.

35.00

Вино Ель Бессарабіко рожеве напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Шардоне напівсухе біле Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Шанталь де Блан напівсолодке біле Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Червоний лев напівсолодке червоне Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Тіціано Біла Слива Біле Напівсолодке, Tiziano White Plum 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Тіціано Персик Біле Напівсолодке, Tiziano Peach 0,75 Л.

57.00 50.00

Вино Ркацителі столове сухе сортове біле Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Камілла Нуар біле напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00

Вино Мірабелія Гранд біле напівсолодке Амбассадор 10 літрів.

420.00