Вино Сапераві Бадагоні червоне сухе, Badagoni 0,75 л.

Вино Сапераві Бадагоні червоне сухе, Badagoni 0,75 л.

133.00грн.
Інші позиції бренду:Badagoni
Артикул: Badagoni DD008
Наявність э на складі
Характеристика
Бренд Badagoni
Вміст спирту 12% об.
Категорія Сухе
Колір Червоне
Країна Грузія
Об `єм 0,7 л.

Вино Сапераві Бадагоні червоне сухе, Badagoni 0,75 л.

    У перекладі з грузинської мови "Сапераві" означає "колір", і одного погляду на вино Badagoni, Saperavi досить, щоб зрозуміти, чому це так. Сапераві - один з найважливіших сортів винограду на Кавказі, який отримав широке поширення і в Європі в XIX столітті. Таким чином, Сапераві можна вважати прабатьком багатьох великих червоних вин. Виноград сорту Сапераві може витримувати і довгу засуху, і сибірські морози. Сапераві для цього вина вирощують в Кахетії. Ґрунти тут багаті вапняком і мергелем. Сапераві від Бадагони прекрасним чином відображає місцевий терруар і прикрасить будь-яку трапезу, надавши їй традиційний грузинський колорит.
    В самому серці Кахетії знаходиться Алазанська долина, де розташований винний завод Бадагони - грузинсько-італійська компанія, історія якої розпочалася в 2006 році. Щорічно винний завод випускає 3 млн пляшок грузинського вина, причому не просто вина, а сакрального напою, що увібрав в себе всі кращі традиції виноробства, але разом з тим виробленого на кращому сучасному обладнанні. Це дозволило винам Бадагони потрапити на ринок Європи.
    У господарстві Badagoni виноград збирається вручну в невеликі ящики, після чого ягоди відділяються від гребенів і сік віджимається. Виноград розминають так, щоб ягоди пустили сік, але кісточка залишилася цілою. Бадагони - єдиний грузинський завод, що володіє сертифікатом якості ISO.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший