Блог

Торгівельна марка “AZNAURI”

Торгівельна марка “AZNAURI”. 

Ігристе вино для святкового настрою. Ми звикли називати ці вина шампанським. Це не зовсім коректно. Шампанським можна назвати лише напій, що виробляється у французькому регіоні Шампань класичним методом розливу і вторинною витримкою в пляшках. Деякі українські винороби також використовувати цю технологію, але це займає тривалий час (кілька років), потребує дещо більше зусиль, а тому й ціна класичних ігристих вин вища.

Більшість ігристих вин середньої цінової категорії виробляються акратофорним методом за так званою технологією “Шарма” (Charmat) з вторинною витримкою вина у великих ємностях. Це дозволяє скоротити час на визрівання не за рахунок якості. Так виготовляються італійські Prosecco, деякі французькі вина і більшість європейських та українських ігристих вин. Не завжди навіть досвідчені дегустатори можуть розрізнити акратофорне ігристе вино від класичного. Таким чином, виробник, який називає свій продукт “Ігристе вино”, вже заслуговує високої поваги за чесність.
В Україні ігристі вина під торговою маркою “Aзнаурі” випускає ПрАТ “Одессавінпром» – один із найстаріших заводів у країні, головною метою якого є виробництво високоякісних вин для задоволення потреб споживачів. Мене надихає місія виробника: «Ми прагнемо зробити ваше життя більш радісним і романтичним. ” Правда ж, приємно, що хтось намагається додати романтики в наше життя?
Тепер давайте з’ясуємо, чи вдається це виробникові.
На підприємстві “Одесавінпром” дуже відповідально ставляться до виробництва вин, які ми називаємо шампанським. Це стосується вибору сировини і технології виробництва. Мікробіологами і технологами заводу виведено особливий стійкий штам дріжджів для переробки столового вина в ігристе, подвійне бродіння дозволяє природним способом наповнити напій вуглекислим газом. В результаті складного процесу ігристе вино набуває своєї високої якості і неповторного смаку.
Торгова марка “Aзнаурі” не є новою в Україні. Напевно, ви зустрічали на полицях і коньяки і вина цієї марки. “Aznauri” ігристі нещодавно зʼявилися на ринку: білий сухий (брют), біле напівсолодке і солодкі, напівсолодке тощо. Кожне з цих вин має свої переваги для любителів шипучих радощів. Саме радощів, оскільки “Aznauri”, як і більшість шампанських вин є найбільш святковим серед усіх алкогольних напоїв. Це пов’язано з тим, що майже ніхто не може уявити собі новий рік, день народження, день Святого Валентина або 8 березня без пляшки шампанського. На разі, перший тост завжди вимовляється під шампанське! І романтичне рандеву закоханих важко уявити без дзвонів високих келихів з фонтануючими бульбашками.
Ігристі вина “Aznauri” призначені спеціально для створення грайливого настрою. Незначна міцність (100-140) не надає змоги переборщити. І двоокис вуглецю сприяє швидкому всмоктуванню алкоголю в кров, викликаючи легке і веселе сп’яніння.
Ну, що відкриємо?
Давайте зробимо це правильно:
1. Пляшечку шампанського “Aznauri” покладемо в холодильник на нижню полицю за півгодини до використання. Віно повинне бути не холодним, а охолодженим!
2. Намагаючись не сильно трясти,знімемо упаковочну фольгу і дріт з горлянки.
3. Тримаючи однією рукою корок, другою будемо обережно крутити пляшку. Нам не потрібний постріл! За різкого відкоркування вино зазнає «шоку», який змінює його якість різким вибухом вуглекислого газу.
4. Відкорковуємо з невеликим шипінням. Будь ласка, зверніть увагу, корок в пляшці не пластиковий, а з деревини, що також є свідченням дбайливого ставлення виробника до свого продукту і до споживачів.
5. Наллємо у високий келих. Ви бачите? Дрібні, швидкі бульбашки і склянка наполовину не наповнюється піною. Це ознака гарної якості вина.
6. І тепер смак… Я не знаю, що ви відкрили – напівсухе, солодке, біле, червоне? Особисто я зараз п’ю біле напівсолодке “Aznauri”. Смак мого улюбленого персика, свіжий аромат літнього ранку і почуття майбутніх див, як напередодні нового року повного надій!
І хоча “aznauri”, за словами знавців означає в перекладі з грузинської шляхетність, гідність, я думаю, що синонімом шампанського “Aзнаурі” варто вибрати російськомовне слово кураж, що означає грайливо-піднесений стан. Легкій і безтурботний, заповнений гумором і добрими жартами.
Чого і вам бажаю!

Інтернет магазин Alcotorg

7 thoughts on “Торгівельна марка “AZNAURI”

 1. Елена сказав:

  Спасибо за Вашу работу! Быстро решили проблему. Моментально доставили товар. Приятно иметь с Вами дело ))))И шампанское отличное.

 2. Інна сказав:

  червоне ігристе шампанське,мммм-напівсолодке червоне.Язик відчув той смак легких ягідних тонів та освіжаючий смак.Хороший настрій та вечіір

 3. Світлана сказав:

  смачний напій,зі своїм букетом аромату,який відчувається з кожним ковтком.А особливо,якщо ця прибдана пляшечка просто без повода))

 4. Валентина Курочка сказав:

  Это очень вкусно)))))

 5. Инна сказав:

  чудовий напій,який неодміно рекомендуватиму друзям та знайомим.Дякую за Вашу роботу

 6. Яна сказав:

  Отличная, познавательная статья, Которая очень хорошо открывает нового производителя Азнаури)

 7. Дмитрий сказав:

  Много нового почерпнул из статьи.

Залишити відповідь