Блог

Виробник Олимп

Олимп

Виробник Олимп

 

Український алкогольний ринок досі має багато секретів, а полки українських магазинів згинаються під її вагою. І це стало можливим завдяки тому, що вітчизняна продукція має досить широкий асортимент різних смаків в співвідношенні з низькою ціновою політикою.

Головним пріоритетом роботи виробника OLYMP ALCOHOL COMPANY є висока якість продукції, що випускається вже протягом більше 15 років. Використання найсучаснішого обладнання на території України дозволило компанії наростити обсяги продукції, що випускається, забезпечивши алкогольними товарами не тільки територію України, а й вийти на міжнародний ринок.

ІСТОРІЯ І ВИРОБНИЦТВО

Лікеро-горілчаний завод PRIME був побудований 18 років тому, і цей процес починався з самого нуля з закладення першої цеглини у фундамент промислового комплексу. Потім слідувала важлива частина роботи, а саме правильна настройка інноваційного сучасного підприємства, яке виробляє сьогодні понад 24 мільйонів пляшок алкоголю в місяць. Виробник і імпортер алкогольного напою несе відповідальність за якість і склад алкогольного напою, який вони випускають для вживання, а також за забезпечення відповідності продукту, його маркування та іншої презентації правилам і положенням, викладених в них.

ЛГЗ PRIME є сучасним високотехнологічним виробництвом, яке розташувалося в екологічно чистому районі, а саме в смт Малинівка, Харківської області.

ВОДА З АРТЕЗІАНСЬКИХ ДЖЕРЕЛ

Ідеальна природна питна вода, яка видобувається з українських артезіанських свердловин, розташованих на рекордній глибині в 700 метрів стала основоположним аргументом у виборі місця розміщення нового лікеро-горілчаного заводу. Горілка виготовляється з унікальною артезіанської води, яка не потребує фільтрації або хімічної обробки. Високоякісні злакові переганяются в нейтральний спирт з системою безперервної дистиляції, яка надає горілці додаткову м’якість. Таким чином, в смаку дуже ніжних, збалансованих ароматів присутні легкі нотки пшениці вищого сорту. Надзвичайно чистий і м’який, це саме те, що Ви відчуєте в смаку горілки цього виробника. 

НАЙБІЛЬШЕ СПИРТОСХОВИЩЕ В ЄВРОПІ

Будівництво найбільшого в Європі спиртосховища, яке здатне покрити 2 мільйони літрів продукції, в будь-який момент готове підстрахувати можливі перепади якості спиртів, дозволяючи при цьому в підсумку отримувати виключно кращі зразки.

ШИРОКА ЛІНІЙКА ТОВАРІВ

Головною відмінною рисою виробника Олімп безсумнівно є його сильний, збалансований портфель, який здатний максимально задовольнити найвибагливіші смаки всіх споживачів. Досвідчені маркетологи компанії постійно відслідковують всі світові і національні алкогольні тенденції, прислухаються до запитів покупців, і з регулярною точністю презентують публіці нові і стильні напої. При всій своїй різноманітності брендів від виробника OLYMP ALCOHOL COMPANY, варто віддати належне за стабільне утримання демократичних цін, що є важливим чинником при купівлі алкоголю в свої будинки.

ГОРІЛКА

Саме горілка займає почесне місце в портфелі компанії-виробника. Горілка безбарвного спирту слов’янського походження з ідеальним змістом алкоголю 40% об. була створена з початком перегонки зерна. Переважно зерно використовується в якості вихідного матеріалу. Серед відомих брендів на полицях наших магазинів легко можна відшукати горілку PRIME, Першу крафтового горілку «Др. Житник », IDEAльную горілку IDEA і Хлібну горілку «Істинна». Сегмент продукції на експорт пропонує преміальні напої з авторськими рецептурами Prime Premium, Motherland, Templar, FLY. Саме вони здатні передати особливості культури покупців з країн-експортерів.

КОНЬЯКИ

Також досить популярною виявилася і коньячна продукція, яка також завоювала свої міцні позиції на ринку вітчизняному та за кордоном. Серед продукції відомі нам усім Коньяк «Erivani Gold», який виробляють у Вірменії спеціально для українського ринку. Грузинські нотки «Niko Pirosmani» купуються завдяки класичному підходу у виробництві коньяку на території Грузії.

МІЦНІ НАПОЇ

Для справжніх цінителів міцного алкоголю і шанувальників коньяків і віскі пропонуються «Марсель» і «Green West», які виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів.

БАЛЬЗАМИ

Виготовлення спиртових настоянок з ароматних трав і стиглих ягід з рук справжніх карпатських мольфарів отримали назву бальзамів. Відтворення традицій в рецептах «Бальзаму Мольфара» дозволить насолодиться яскравим смаком легендарного напою.

НАСТОЙКИ

TM Mikolaj Kopernik – це традиційна настойка, яка виходить в процесі настоювання натуральних інгредієнтів з самої природи на високоградусному спирті.

Головними перевагами продукції від виробника Олімп є:

  • тривалі ділові відносини з українськими найкращими фахівцями в сегменті виробництва алкогольної продукції,
  • використання інноваційного обладнання від всесвітньо відомих виробників;
  • основа у використанні артезіанської води з джерел глибиною 700 м, що надає горілці чудові органолептичні характеристики;
  • використання добірних зернових спиртів, натуральних складових, серед яких, цвіт липи, натуральний мед, перець, мак, хміль, білий чай.

 

Продукцію від виробника OLYMP можна замовити в інтернет-магазині Alcotorg. Саме на нашому сайті у Вас є можливість купити оригінальний продукт з ліцензією від компанії-виробника, при цьому не переплачуючи його справжню вартість!

 

 

 

 

 

 

One thought on “Виробник Олимп

  1. dima :

    Хороший производитель, есть что выбрать для себя.

  2. Дуже качествений товар! Дуже кваліфіковані менеджери! Завжди підскажуть і запропонують найкращі пропозиції! Товар приходить без затримок! Дуже вдячна вам!!! РЕКОМЕНДУЮ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.