Купити Напої алкогольні в магазині Алкоторг Україна!

Сьогодні ринок споживання алкогольних напоїв займає досить великий сегмент з пропозиціями різних видів алкоголю, від міцної горілки і коньяку, до слабших лікерів і вермутів. Але великий відсоток людей відмовляються від міцного алкоголю на користь більш слабких напоїв з низьким вмістом алкоголю або взагалі геть від нього відмовляються. Світові бренди підтримують таку тенденцію і пропонують своїм покупцям слабоалкогольні напої на основі вина, різні коктейлі в складі яких є джин з тоніком, коньяк або ром. Широкий асортимент напоїв алкогольних в Україні представлений і в каталозі сайту Алкоторг.

Слабоалкогольні напої, особливо на основі вина, є хорошим методом включення невеликої кількості алкоголю в Ваш раціон. Для винного напою характерний насичений виноградний смак і нотки фруктового аромату. Серед яскравих представників є торгова марка Fragolino, яка пропонує білий солодкий Напій винний Фраголіно Б’янко Летиція і червоний Напій винний Фраголіно Россо. Бренд Tiziano випустив лінійку ігристих слабоалкогольних напоїв – Напій винний слабоалкогольний ігристий рожевий солодкий зі смаком полуниці, Напій винний слабоалкогольний ігристий рожевий напівсолодкий зі смаком граната і Напій винний слабоалкогольний ігристий білий солодкий зі смаком персика Tiziano.

Особливу популярність отримали і енергетики з мінімальним вмістом алкоголю, які здатні підбадьорити і додати яскравий смак до життя. ТМ “ТЕКІТА” пропонує знайти свій власний і улюблений слабоалкогольний напій, пропонуючи безліч різних позицій. Найоригінальнішим є безсумнівно Напій слабоалкогольний Tekita Energy Maria & huan, який викликає інтерес завдяки дизайну та малюнку на зб-банці. Фруктовий напрямок з використанням найсолодших і приємних вкраплень популярних ягід і фруктів знайшов своє місце в напоях Текіла Енерджі Гуава, Текіла Енерджі Фейхоа, Текіла Енерджі Бренді-кола. Найбільш продаваним вважається випуск окремої лінійки під назвою ТЕКІТА ТРІО в якій виробник зумів відтворити відмінне поєднання декількох видів алкоголю і фруктових ароматів. Так на світ з’явилися Текіла-Бренді-Диня, Текіла-Бренді-Ананас, Ром-Текіла-Суниця, Горілка-Текіла-Виноград, Ром-Джин-Кола.

У цій категорії присутні і досить оригінальні товари, які зможуть здивувати кожного. В їх основі унікальні рецептури від майстрів-новаторів, які намагалися відтворити багато міцних алкогольні напоїв які популярні в усьому світі. Техніка виробництва таких напоїв дещо спрощена, що дозволило знизити вартість цих товарів, відкривши доступ абсолютно всім сегментам населення. Варто відзначити Напій алкогольний зі смаком коньяку Gennessys, який має також 40 оборотів як і оригінальний коньяк, Напій алкогольний Al Capone який за своїми смаковими якостями не сильно поступається багатьом віскі на ринку, Напій Алкогольний Глен Морріс від українського виробника вважається першим віскі виробленим в Україні.

Більшість алкогольних напоїв випускаються в склі і в алюмінієвих банках для зручного перенесення та зберігання. Виробники не йдуть на компроміс за смаком і забезпечують таку ж високу якість і задоволення своїх клієнтів. На сайті Alcotorg можна купити напої алкогольні за низькою ціною безпосередньо від виробника. Зв’яжіться з нашим менеджером і він зможе відповісти на всі хвилюючі питання.

Відображається 1-36 з 63 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Напій винний Фраголіно Бьянко Летіція біле солодке, Fragolino Bianco Letizia 0,33 л.

Оцінено в 5.00 з 5
40.00

Алкогольний напій Арома Біллі Бонс, Billy Bones 0,5 л.

80.00

Напій алкогольний Односолодовий Аль Капоне, Al Capone 0,5 л.

89.40

Напій винний слабоалкогольний ігристий рожевий солодкий зі смаком полуниці Tiziano 0,25 л.

Оцінено в 5.00 з 5
35.00

Напій винний слабоалкогольний ігристий рожевий напівсолодкий зі смаком граната Tiziano 0,25 л.

35.00

Напій винний слабоалкогольний ігристий білий солодкий зі смаком персика Tiziano 0,25 л.

Оцінено в 5.00 з 5
35.00

Напій винний Фраголіно Россо Летіція червоне солодке, Fragolino Rosso Letizia 0,33 л.

Оцінено в 5.00 з 5
40.00

Сидр оригінальний газований міцний напівсолодкий червоний «КІР РОЯЛ СПРИТЦ” | Сидр оригинальный газированный крепкий полусладкое красное «Кир Рояль СПРИТЦ”

13.82

Сидр оригінальний газований міцний напівсолодкий білий «ЯБЛУЧНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СИДР | Сидр оригинальный газированный крепкий полусладкий белый «яблочный натуральный СИДР

13.82

Напій слабоалкогольний Tekita Energy Brandy Coca | Напиток слабоалкогольный Tekita Energy Brandy Coca

0.00

Напій слабоалкогольний Tekita Energy Brandy Cola | Напиток слабоалкогольный Tekita Energy Brandy Cola

0.00

Напій слабоалкогольний Tekita Energy Mojito Coca mdn | Напиток слабоалкогольный Tekita Energy Mojito Coca mdn

0.00

Напій слабоалкогольний Tekita energy trio зі смаком коньяку горілки кави | Напиток слабоалкогольный Tekita energy trio со вкусом коньяка водки кофе

0.00

Напій слабоалкогольний Tekita Energy Wine Coca | Напиток слабоалкогольный Tekita Energy Wine Coca

0.00

Напій Алкогольний Глен Морріс Хані, The Glen Morris Honey 0,5 л.

74.00

Напій Алкогольний Глен Морріс Оріджинал, The Glen Morris Original 0,5 л.

89.40

Напій алкогольний Витриманий Аль Капоне, Al Capone 0,5 л.

89.40

Напій алкогольний Купажний Аль Капоне, Al Capone 0,5 л.

89.40

Напій алкогольний зі смаком віскі Chivas Rivals | Напиток алкогольный со вкусом виски Chivas Rivals

0.00

Напій алкогольний зі смаком коньяку Gennessys | Напиток алкогольный со смаком коньяка Gennessys

0.00

Напій алкогольний зі смаком рому класичний Barbados | Напиток алкогольный со смаком рому классический Barbados

0.00

Напій алкогольний зі смаком віскі Карамельний Don Corleone0,5 л. | Напиток алкогольный со вкусом виски Карамельный Don Corleone 0,5 л.

79.55

Міцні алкогольні напої Смак Віскі Чігас Ревалс(blue) 0.5 л. | Крепкие алкогольные напитки Вкус Виски Чигас Ревалс (blue) 0.5 л.

79.55

Міцні алкогольні напої смак Віскі Карамельний (green) 0.5 л. | Крепкие алкогольные напитки вкус Виски Карамельный (green) 0.5 л.

79.55

Напій Алкогольний Глен Морріс Яблуко, The Glen Morris Apple 0,5 л.

74.00

Аперитив Рікар, Ricard 1 л.

Оцінено в 5.00 з 5
586.00

Напій слабоалкогольний Tekita Energy Maria & huan 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

16.53

Енергетик, ENERGY & UNIQUM, red, Cotnar, 0,33 л.

21.00

ТЕКІТА ТРІО Горілка-Текіла-Виноград 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20

ТЕКІТА ТРІО Ром-Джин-Кола 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20

ТЕКІТА ТРІО Ром-Текіла-Суниця 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20

ТЕКІТА ТРІО Текіла-Бренді-Ананас 0,5 л. ТМ “ТЕКІТА”

21.00

ТЕКІТА ТРІО Текіла-Бренді-Диня 0,5 л. ТМ “ТЕКІТА”

21.00

ТЕКІТА Енерджі МДН Фейхоа 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20

ТЕКІТА Енерджі МДН Бренді-Кола 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20

ТЕКІТА Енерджі МДН Гуава 0,33 л. ТМ “ТЕКІТА”

17.20