Купить Лікер та Вермут в магазине Алкоторг Украина!

Як часто коли до нас в будинок приходять гості, ми відкриває пляшку прекрасного лікеру або вермуту. Сьогодні величезна кількість різних напоїв можуть порадувати нас своїм неповторним ароматом і смаковими якостями. Купити вермут або лікер сьогодні не складає труднощів. Інтернет-магазин Алкоторг пропонує широкий асортимент цих напоїв від різних світових виробників і за оптимальною ціною. Замовлення можна здійснити з доставкою в будь-яке місто України всього протягом декількох днів.

Лікер – це тип спирту, який підсолоджений і приправлений травами, корінням, рослинами, квітами, фруктами, молочними продуктами, медом, спеціями або бобами. У цю категорію входять такі продукти, як фруктові бренді, вершкові лікери, кавові лікери. Лікери часто вживають після їжі в якості дижестива або як аперитив або змішують в коктейлі.

Лікери датуються історією понад шестисот років, коли вони були зроблені в Італії та інших країнах Європи (часто ченцями) для боротьби з проблемами травлення і іншими недугами. Гіркі речовини, приготовлені з гіркою кори, коренів, насіння і рослин, до сих пір п’ють після їжі, щоб допомогти травленню.

Існує чотири способи ароматизації лікеру. Процеси не змінилися за останні чотириста років:

Компаундування – додається суміш цукру, води і ароматизаторів, доданих до базового спирту.

Мацерація включає в себе занурення інгредієнтів в спирт протягом декількох тижнів або навіть місяців, що сприяє отриманню повного аромату з інгредієнтів, особливо гірких, таких як коріння.

У перколяції використовуються інгредієнти, поміщені в нерухомий елемент, які надають напою особливий насичений смак і аромат.

Настій – заварюється рідина з фруктами і / або травами перед перегонкою, в результаті чого виходить злегка ароматизований лікер.

На сторінках сайту Alcotorg представлені кращі лікери від відомих брендів, серед яких найвідоміші в усьому світі безсумнівно Лікер Бейліс (Baileys), Лікер Холідей (Holiday), Лікер O’Dailys і Лікер Шеріданс (Sheridans), які мають зігріваючий характер і обволікаючий кавовий смак. Яскраві фруктові нотки відчуваються у Ликері Малібу (Malibu), Лікери Молінарі і Canari, смак стиглих фруктів відчувається в лінійці лікерів брендів Bols і Volare. Лікер Калуа, Kahlua володіє оригінальним ароматом рому, а в Ликері Самбука переважає аромат і смак анісу. Лікер Егермейстер володіє не тільки яскравими характеристиками смаку і запаху, він також має сильні лікарські дії, оскільки в його основі безліч лікарських трав.

Вермут на відміну від лікеру, ароматизоване вино, приправлене рослинними екстрактами, які можуть включати квіти, рослини, корені, насіння, кору, спеції, цитрусові та інші фрукти і збагачені виноградним спиртом. Залежно від його стилю і характеру, вермут можна подавати з льодом як аперитив перед їжею або використовувати в коктейлях. Назва вермут походить від французького вимови німецького дерева «вермут», що перекладається як полин, інгредієнт, який часто використовується в вермуті (а також в абсенті). Класичні області для виробництва вермуту – Італія і Франція, але його також виробляють у всьому світі. Винні сорти, включаючи Треббіано, Бьянкетта, Пікіпул і Катарратто, традиційно використовуються в якості його основи. Вони ферментують в слабкоалкогольне вино, яке можна витримувати протягом короткого періоду часу, а потім настоюються на сухих інгредієнтах, включаючи корицю, гвоздику, хінін, шкірку цитрусових, ялівець, імбир і ромашку. Нарешті, вермут очищається від твердих інгредієнтів і потім збагачується до 16-18% ABV за допомогою нейтрального спирту на основі винограду.

Існує кілька стилів вермуту, і у кожного є свій профіль смаку і використання:

Сухий або білий вермут має прозорий або блідо-жовтий колір, з легким тілом і ніжним трав’яним ароматом. Поряд з джином і апельсиновим біттером, сухий вермут є інгредієнтом класичного мартіні, а також подається як аперитив на льоду з цедрою лимона.

Солодкий, червоний або рожевий вермут містить 10-15% цукру, темно-червоного або коричневого кольору і більш насичений, ніж сухий, з нотами гіркого апельсина і прянощів.

Рожевий вермут – більш новий стиль, з рожевим кольором і особливим характером.

Серед відомих торгових брендів які завоювали популярність і в Україні варто виділити Вермут Marelli, Вермут Шабо і Маренго, Букет Молдавії і Біттер Ангостура, Вермут Verona і Фрателли пропонує широку лінійку фруктових напоїв, і найбільш продаваний і улюблений багатьма Martini.

Весь алкоголь в каталозі інтернет-магазину Алкоторг представлений в оригінальній якості, і існує можливість як оптових так і роздрібних продажів.

Showing 1–36 of 266 results

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Лікер Єгдтраум Краутерлікер, Jagdtraum Krauterlikor 0,7 л.

210.00

Лікер десертний Горіховий Букет Молдавії 0,5 л.

150.00 120.00

Вермут Лікерний Журавлина Червоний Verona 0,5 л.

41.00

Лікер Єгермейстер, Jagermeister 0,04 л.

37.00

Біттер Ангостура, Angostura Bitter 0,2 л.

569.00

Лікер Десертний Айвовий Букет Молдавії 0,5 Л.

150.00 120.00

Вермут Россо Букет Молдавії 0,75 л.

140.00

Лікер Десертний Аронія Букет Молдавії 0,5 Л.

150.00 120.00

Лікер Кюммерлінг Травяний, Kuemmerling 0,5 л.

132.00

Вермут Маренго Россо Класік, Marengo Rosso Сlassic 1 л.

84.00

Вермут Фрателлі Розато, Fratelli Rosato 0,5 л.

40.00

Вермут Фрателлі Амаретто, Fratelli Amaretto 1 л.

70.00

Лікер Канарі Кокосове Молоко, Canari Coconut Milk 0,35 л.

96.00

Вермут Маренго Мохіто, Marengo Mojito 1 л.

87.00

Вермут Фрателлі Мохіто, Fratelli Mojito 0,5 л.

40.00

Лікер Старий Таллінн + Крем Лікер, Vana Tallinn + Vana Cream Original 0,5 л.

375.00

Вермут Бьянко Букет Молдавії 0,75 л.

140.00

Вермут Маренго Морський Бриз, Marengo Sea Breezе 1 л.

94.00

Вермут Маренго Бьянко Драй, Marengo Bianco Dry 1 л.

94.00

Вермут Мартіні Бьянко Біле, Martini Bianco 0,5 л.

127.00

Аперитив Мартіні Біттер, Martini Bitter Riserva Speciale 0,7 л.

342.00

Вермут Фрателлі Розато, Fratelli Rosato 1 л.

70.00

Вермут Фрателлі Мохіто, Fratelli Mojito 1 л.

70.00

Вермут Фрателлі Лімончелло, Fratelli Limoncello 0,5 л.

40.00

Лікер Канарі Піна Колада, Canari Pina Colada 0,35 л.

96.00

Лікер Канарі Тірамісу, Canari Tiramisu 0,35 л.

96.00

Лікер Куантро Блад Оранж, Cointreau Blood Orange 0,7 л.

566.00

Лікер Воларе Грін Мелон Диня, Volare Green Melon 0,7 л.

265.00

Лікер Тіа Марія, Tia Maria 0,7 л.

516.00

Лікер Лівіко Суниця, Liviko Wild Strawberry 0,5 л.

116.00

Лікер Монте-Мю Шоколадний, Monte-Mu Chocolate 0,5 л.

130.00 114.00

Вермут Маренго Бьянко Класік + Россо Класік + 2 Келихи, Marengo Bianco Classic + Rosso Classic + 2 glasses 0,5 л.

193.00

Вермут Класік Бьянко Шабо 1 л.

85.00

Вермут Маренго Бьянко Класік, Marengo Bianco Classic 1 л.

84.00

Вермут Лікерний Вишня З Коньяком Вдала 0,5 л.

40.00

Вермут Фрателлі Бьянко, Fratelli Bianco 0,5 л.

43.00