Блог

Коньяк Болград

Коньяк “БОЛГРАД”

Вирішили купити коньяк і розгубилися перед безліччю брендів?

А, ну-мо, спробуємо ось цей в дуже стильній пляшці –“БОЛГРАД”. Перше, що потрібно перевірити, обираючи коньяк, – виробника. Ах, так, це ж український продукт! Виробляє його «ПАТ Цюрюпинське», шо займається первинним та вторинним виноробством, вирощуванням свого власного винограду на 770 га району Херсонської області. Відомий виробник 17 «тихих» виноградних вин зі зниженою кислотністю. Але бренді та коньяк – не вино. Технологія виготовлення бренді вимагає переробки первинної виноградної сировини на спирти.

Перевіримо, пошукавши інформацію в Інтернеті.

Дійсно, “Цюрюпинське” займається перегонкою вина на виноградні коньячні спирти. Він витримується протягом трьох років, після чого спеціалісти заводу приступають до розливу. Особливий смак винограду обумовлюється його визріванням в унікальній зоні придніпровських пісків. Кліматична зона, де знаходяться виноградники, визнана провідними вітчизняними та зарубіжними експертами, як одна з найбільш екологічно чистих в України.

Крім того, вінзавод «Цюрюпинське» розливає одинарні коньяки трьох -, чотирьох – та п’ятирічної витримки, вироблені виключно з елітних європейських сортів винограду. Для їх виготовлення використовується пом’якшена вода з власної артезіанської свердловини глибиною 590 м, яка розташована на території підприємства.

А чому така дивна назва – Болград? Це торгова марка. Коньяки різних торгових марок відрізняються змішуванням різних коньячних спиртів – купажем, який надає напою певного сполучення смаку та аромату.

Торгова марка коньяків “BOLGRAD” представлена трьома видами одинарних коньяків, трьох, чотирьох – і більше 5 років витримки. Оригінальні купажі цих коньяків характеризуються мʼякістью шовкової трави і відчуттям зрілості фруктів. Кожен з коньяків має свій після смак: горіхів, зерен кави або чорносливу чи мигдалю. Можна обрати на свій смак.

Подивімося на ціни. П’ятизірковий коньяк коштує близько 150 грн. за пляшку 0,5 л. Абсолютно адекватна ціна для одинарного бренді. Як би вартість була меншою, виникали б сумніви щодо фальсифікації. Коштувало б дорожче – можна б було тоді купити пляшку більш відомого бренду. А зазначена ціна цілком відповідає співвідношенню ціна – якість.

Отже, беремо!

Коньяки купують для певних випадків: для подарунка або в якості подяки, для завершення важливих переговорів з партнерами, для придання тепла дружній розмові, для одинокого вечора біля каміна або телевізора. “БОЛГРАД” підходить для всіх цих можливостей.

Презентабельна форма пляшки, відповідна ціна та якість цього коньяку продемонструє вашу прихильність до людини, якої ви вирішили подарувати “БОЛГРАД”.

Неспішне куштування з діловими партнерами та друзями дозволить розпізнати найкращі якості напою. Його наливають в широкі низькі келихи, зігрівають руками, щоб розкрити аромати, збовтують, щоб побачити “коньячні ніжки”, ковтають дрібними ковтками довго тримаючи на язику, щоб відчути неповторний після смак.

Ніколи не пийте коньяк залпом як горілку. Це відноситься до будь-якого бренді і коньяку «БОЛГРАД» також. Тонкий горіховий аромат, м’якість виноградного спирту, присмак чорносливу або шоколаду проявляться лише тоді, коли напій «розквітне» в ваших руках.

Дайте йому трохи часу й тепла, і він поверне його вам відчуттям степових вітрів, пряних та гарячих.

Інтернет магазин Alcotorg

One thought on “Коньяк Болград

  1. Ирина сказав:

    Очень хороший коньяк))))

Залишити відповідь