Блог

Горілка «Мʼякуш»

Горілка «Мʼякуш»

Горілка «Мʼякуш»

Коли ви чуєте від приятелів «Ну, що по сто грам?», то скоріше за все мова йде про горілку.

Та перед вітриною виникнуть суперечки, яку горілку взяти для цього випадку. Величезна кількість марок горілки, що пропонується сьогодні, хоч кого примусить розгубитися. Адже скоріше за все, кожен з вас є прихильником якогось певного бренду, який вважаєте найбільш «правильним»?

Що таке правильна горілка?

З точки зору технології – це просто спирт і вода. Однак знавці – прихильники додадуть, що правильна горілка має в охолодженому вигляді «тягнутися», легко питися, не опалювати язика, не залишати гіркого присмаку і на ранок не давати похмілля. Тому то кожен обирає свою горілку, яка на його погляд відповідає зазначеним характеристикам.

Фахівці скажуть, що справжня горілка – це не просто спирт, а спирт саме зерновий і певної очистки та якості. Розрізняють декілька видів спирту: «Вищої очистки», «Екстра», «Люкс», «Пшенична сльоза», «Гірський кришталь». Від якості спирту залежить і якість горілки. Та в середині пляшки приховано ще багато секретів виготовлення міцного напою. З друзями ви якось домовитеся, що вам пити.

Але наразі у вас планується велике застілля – весілля, відвідини, проводи, поминки з купою гостей. Без горілки аж ніяк! І треба брати вже зараз і багатенько… Яку горілку обрати? І щоб грошей вистачило, і щоб всім сподобалося та й щоб не потравити дорогих гостей?

Рекомендуємо «Мʼякуш» – українську горілку.

Ця горілка – один з нових брендів Львівського ТзОВ «НВП «Гетьман», що зарекомендувало себе відомими марками горілок, такими як «Мороша», «Гетьман» , «Держава». Сучасне високоякісне обладнання підприємства та використовувані унікальні технології надають всім горілчаним лінійкам цього виробника дуже схожі характеристики, що, як правило, є ознакою стандартно високої якості продукту.

Лінійка горілок «Мʼякуш» представлена трьома видами: «Мʼякуш традиційний», Мʼякуш житній» та «Мʼякуш домашній». Всі вони випускаються з зернового спирту «Люкс» відповідно до державного стандарту ДСТУ 4256:2003. Отже гостей не потравимо.

Розливаються вони в оригінальні пласкі пляшки, які не соромно поставити на стіл, і запечатуються оригінальним корком з українською символікою. Форма пляшки така, що її зручно взяти в руку і не промахнутися розливаючи.

Сама назва «Мʼякуш» говорить про щось споконвічно незмінно знайоме й прийнятне як от розламана краюха хлібу. Та ви не будете розчаровані і самою горілкою. Спирт в цих горілках відчувається рівно настільки, на скільки він має відчуватися в класичних варіантах сорока градусних напоїв: не «дере» горло і не пече язика. Будьте впевнені, що ваші гості будуть задоволено «кряхтіти» після кожного келиха.

Та ви можете ще й запропонувати вашим гостям на вибір та смак декілька видів горілки «Мʼякуш»:

– рівний аромат і класичний смак – це «Мʼякуш традиційний»;

– з після смаком липи та шипшини – особлива горілка «Мʼякуш домашній»;

“М’якуш житній” – особлива горілка з використанням ароматних спиртів житніх сухарів, кмину і кропу.

Помірна ціна горілок «Мʼякуш» також дає підставу думати, що її вистачить для гучного великого застілля.

Та й по всьому келишок «Мʼякуша традиційного», наприклад підійде й під горячий борщец чи кулеш на обід, під шашличок на природі в компанії друзів, на спомін про загиблого друга чи на радощах, що народився нащадок.

Тож «Наливайте, дорогі гості. Не соромтеся. Будьмо здорові! І дякуємо, що прийшли!»

Інтернет магазин Alcotorg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.