Блог

Пити чи не пити ?

Пити чи не пити ?

Раз вже людство винайшло алкогольні напої, то питання треба поставити так: «Що пити і скільки?»

Що пити?
Свій організм треба любити і прислухатися до нього. Він завжди каже правду.
Кожна людина має свої смакові переваги. Ви думаєте це ви вирішуєте, що вам подобається з алкоголю? Ні, це ваш організм підказує. Ви не любите сухі вина? Швидше за все у вас така особливість шлунково-кишкового тракту: кислотність шлункового соку підвищена або підшлункова залоза не виробляє достатньо відповідних ферментів. У вас на ранок розколюється голова від пари келихів солодкого червоного вина? Причина та ж плюс особливість роботи нирок. У вас немає похмілля від міцних напоїв? О, можливо ви ставитеся до скандинавського типу людей, організм яких зовсім інакше розщеплює алкоголь, на відміну від азійського типу.
Це індивідуальна реакція організму на алкогольні напої. І кожна людина до 22 років повинен її визначити і навчитися нею користуватися без шкоди собі.
Ні, можна, звичайно, експериментувати до глибокої старості з різним пійлом і його кількістю. Це ваш вибір. Але, краще визначитися з цим раніше і все життя балувати себе улюбленого тим, що не приносить вам потім моторошних і болісних симптомів.
Як це зробити, якщо нам часто доводиться пити на вечірках, в гостях, на урочистостях то, що пропонують, а не те що хотілося б? Киньте! Все можна організувати: принесіть свою пляшку; опитаєте гостей заздалегідь, хто, що хоче і купіть необхідне; утримайтеся до кінця кінців від того, що не подобається.
І ще! Любіть свій організм. Він – ваш кращий друг. Підводить він вас тільки тоді, коли ви нахабно і наполегливо ігноруєте його прохання і сигнали. Чи не вливайте в нього що попало тільки тому, що випивка халявна. Частуйте його тільки дорогими і витриманими винами, виготовленими за традиційними технологіями, найкращим коньяком, віскі і добре очищеної горілочкою. Не шкодуйте на себе грошей.
Скільки пити?
Якщо ви зрілий індивідуум, вже хоч раз напивались до повної відключки і випробувала суворе похмілля, то як би повинні знати, які напої і в яких кількостях вам підходять.
Не слухайте поради про корисність 200-300 грамів червоного сухого вина в день для нормальної роботи серцево-судинної системи, зроблені нібито на основі наукових досліджень британських, австралійських або ізраїльських вчених. Хто там перевіряв їх дослідження ?! І яка різниця, що серце буде в порядку, якщо печінка зруйнована?
Тільки ваш організм знає, чого і скільки ви можете в себе влити. Норма – ось ваше ключове слово.
Норма 1 – для легкого веселощів в хорошій компанії.
Норма 2 – для того, щоб зупинитися і припинити пити в цій компанії.
Норма 3 – для виняткових випадків на завтра: необхідність сісти за кермо, наприклад.
У кожного з нас своя норма на ці три випадки.
Ніколи не орієнтуйтеся на поганий настрій або стресові переживання. При депресняк або в моменти штормового викиду адреналіну норми різко змінюються. Ви, напевно, помічали, що після гарячих сварок ви випиваєте більше і – ні в одному оці, а в хвилини смутку навіть менша доза може викликати сльозливість і відчуття, що все пропало.
Як дотримати свою норму в компанії, де при кожному розливанні запитують: «Ти що, нас не поважаєш?». Відповідайте: «Не поважаю. Кохаю! Але більше пити не буду! ». Не треба розшифровувати, що любите себе і свій організм. Зрештою товаришам по чарці про це знати не треба. Згодом вони звикнуть. Якщо не звикнуть міняйте товаришів по чарці.
В Інтернеті можна знайти безліч порад, скільки і чого пити, під яку закуску, щоб не допитися до недбалого стану. Фільтр інформацію. Щось особисто вашому організму підходить, щось абсолютно не допоможе. Підберіть собі власні прийоми і користуйтеся ними.
Адже вживати алкоголь ми не кинемо, тому що:
– он уже наступні свята на носі і друзі запросили в гості,
– геть Галка посварилася зі своїм і вже зателефонувала, що мчить з пляшкою віскі на сеанс подруга-психотерапії;
– ах, погода з ранку така похмура, що кава без коньяку в горло не лізе;
– регулярно народився / одружився / помер хтось близький або рідний …
– так ось просто застудився або пронос, а кращих ліків від цих недуг, ніж горілка з перцем або сіллю немає.
Тому на питання «Пити чи не пити!», Навіть відповідати не будемо.
Просто піднімемо чарку свого власного розміру зі своїм улюбленим напоєм і «Будьмо !!!»

Інтернет магазин Alcotorg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.