Бренді Сан Ремі Аутентік ХО в коробці, Saint Remy Authentic XO gift box 0,7 л.

Бренді Сан Ремі Аутентік ХО в коробці, Saint Remy Authentic XO gift box 0,7 л.

479.00грн.
Артикул: 17010
Наявність э на складі
Характеристика
Бренд St-Remy
Виробник Saint-Remy
Вміст спирту 40% об.
Категорія Бренді
Країна Франція
Об `єм 0,7 л.

Бренді Сан Ремі Аутентік ХО в коробці, Saint Remy Authentic XO gift box 0,7 л.

   Сан-Ремі, "Автентика" ХО - це напій для справжніх цінителів бренді. Він прийшов до нас із Франції. Для приготування бренді використовуються ретельно відібрані винні спирти. Спирти ці були отримані з кращого винограду, вирощеного у Франції. "Автентика" ХО проходить витримку в маленьких дубових діжках як мінімум два роки. Після витримки напій набуває яскравий бурштиновий колір з легкими червоними відтінками. Бренді має прекрасно збалансованим, досить складним смаком, що розкривається нотками ванілі, фруктів, дуба і квітів. Чудовий аромат бренді збагачений великою кількістю витончених відтінків, що робить його привабливим для знавців і любителів напою.
   
Бренд Сан-Ремі має більш ніж 120-річну історію. Завод Сан-Ремі був створений в 1886 році у Франції в долині Луари, в маленькому селі біля Нанта. Майстром підвалів Сан-Ремі є перша жінка в цій компанії - Мартіна Біль. Вона успадкувала любов до землі і винам від своєї сім'ї, які були виноградарями і дистиляторами з 1637 року. Її рішучість і прихильність до досконалості зробили Мартіну видатним майстром у своїй справі. Уже 15 років, завдяки Мартіні Біль, її пристрасті і фантазії бренд Сан-Ремі відомий у всьому світі.
   
Аромат: Дуже добре структурований, сильно розвинений, досить складний аромат бренді наповнений нотками фруктів, квітів, ванілі, деревини, пряників і кураги.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший