Бренді Сан-Ремі ВСОП, Saint-Remy VSOP 0,5 л.

Бренді Сан-Ремі ВСОП, Saint-Remy VSOP 0,5 л.

277.00грн.
Артикул: 1706
Наявність э на складі
Характеристика
Бренд St-Remy
Виробник Saint-Remy
Вміст спирту 40% об.
Категорія Бренді
Країна Франція
Об `єм 0,5 л.

Бренді Сан-Ремі ВСОП, Saint-Remy VSOP 0,5 л.

    М'який і багатогранний бренді St-Rémy VSOP - це особливий бленд старої доброї класики, в ньому втілені всі ноу-хау Сен-Ремі і вірність традиціям і коріння. Вперше бренді St-Rémy VSOP був запущений у виробництво в 1980 році, і спочатку продавався в чорній пляшці, створеної в 1949 році.

     
Процес виробництва бренді St-Rémy VSOP починається з відбору найякіснішої французького винограду, зібраного виключно з найпрестижніших французьких виноградників Бургундії, Шампані, Долини Рони, Лангедок-Руссільон, Долини Луари, Бордо і Божоле. Десять французьких білих і червоних сортів, таких як Шардоне, Піно Нуар, Мерло, Гаме, Уні Блан, Каріньян, Сенсо, Гренаш, Сіра і Каберне Совіньон підібрані так, щоб створити ідеальне ароматичне багатство. Унікальні особливості кожного французького вина воістину розкривається в коньячних спиртах, забезпечуючи гладкість і автентичність St-Rémy. Запатентований процес подвійної дистиляції проходить з використанням безперервної колони, отримуючи збалансований і чистий смак. Вино нагрівається, поки воно не перетворюється в eaux-de-vie (коньячний спирт): стадія, на якій його унікальні аромати досягають максимальної концентрації. Далі унікальний бренд St-Rémy витримується виключно в невеликих французьких дубових бочках для м'якого смаку.

    
Під час дозрівання eaux-de-vie в старих дубових бочках, м'який ароматичний букет набуває справжні аромати бренді St-Rémy. Згодом, eaux-de-vie знаходять фруктові і квіткові акценти, а також легкі пряні тони, які ретельно контролюються Майстром Погреби. Купажування є заключним штрихом.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший