Villa Krim за кращою ціною на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Вино Ігристе Villa Krim

Алеф-Віналь на сьогоднішній день є одним з найбільших українських підприємств з виробництва алкоголю. Широка лінійка продукції виробника представлена ​​винами, коньяками, горілкою і лікерами. Велика кількість популярних брендів – Клінков, Грін Дей, Марлін, Гельсінкі, Жан-Жак і інші. В команду Алеф-Віналь входить 5 компаній: 1 розташований на території Дніпропетровської області та 4 на Кримському півострові. Алеф-Віналь має в своїх володіннях 3 тисячі гектарів, на яких ростуть 7 мільйонів кущів кращих сортів винограду, цехи первинної переробки винматеріалу, підприємства марочної коньячної продукції і заводом на якому відбувається розлив вина. Штат з понад 2 тисяч персоналу, ультрасучасне обладнання, висококласні фахівці-технологи з усього світу. Експорт продукції здійснюється по всьому світу, найбільші поставки в Білорусь і Росію.

ТМ Villa Krim – одна з найбільш затребуваних торгових марок на ринку алкоголю. Лінійка ігристих шампанських вин Вілла Крим є обов’язковим гостем на святковому столі. Villa Krim Champagne Collection пропонує неповторні напої з неймовірним ароматом і смаком, які виводять українські ігристі вина на рівень європейської якості.

Купити Вино ігристе Вілла Крим біле брют або віддати перевагу пляшечці білому солодкого ігристому вину Вілла Крим Асті? А може внести особливу ніжну нотку і замовити рожеве напівсолодке ігристе вино Villa Krim Rose. У каталозі інтернет-магазину Alcotorg Ви зможете знайти саме те, що Вам потрібно! Купити ігристі вина, шампанське ТМ Villa Krim за низькими цінами оригінальної якості можна вже сьогодні!

Показано 5 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Вино ігристе Вілла Крим Асті біле солодке, Villa Krim Asti sweet 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
107.00

Вино ігристе Вілла Крим біле брют, Villa Krim Brut 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
91.00

Вино ігристе Вілла Крим біле напівсолодке, Villa Krim semi sweet 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
89.00

Вино ігристе Вілла Крим Мускат біле напівсолодке, Villa Krim Muskat semi sweet 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
91.00

Вино Ігристе Вілла Крим Розе напівсолодке, Villa Krim Rose 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
91.00