Teacher's

Teacher’s виски по самой лучшей цене на нашем сайте: alcotorg.com.ua

Віскі Teacher’s

Teacher’s купажірованний шотландський віскі – це творіння Вільяма Тічерза, який вперше почав змішувати віскі в 1830 році, створюючи власні унікальні стилі для продажу в своїх «Dram Shops» в Глазго. Тільки через тридцять років, в 1963 році, він створив Хайленд Крем, перший віскі, який, на його думку, гідний носити його ім’я. В кінці століття його син відкрив винокурню Ardmore, щоб гарантувати постачання односолодового віскі з торфовища Highland, використовуваного в основі купажу. Також ця гуральня була побудована, щоб гарантувати постачання односолодового віскі з повним торфом, який надає суміші Teacher’s Blend свій характерний повний смак. Сьогодні в Teacher’s спостерігали різні зміни в дизайні, але віскі залишалося таким же ідеально змішаними Scotch, як це було, коли Вільям вперше випустив його. Лікеро-горілчаний завод продовжує виконувати цю роль сьогодні.
Teacher’s створює віскі використовуючи своїх бочки з віскі в якості баласту на суднах, які подорожують до Австралії і назад, гарантуючи віскі довгі місяці додаткового дозрівання в дубі, без необхідності знаходити дорогі складські приміщення.
Купити Віскі Тічерс, Teacher’s на Alcotorg можна вже сьогодні в пляшках різних розмірів і за дуже доступною ціною. Будьте певні, купивши цей віскі, ви тільки переконайтеся в неперевершеності смаку справжнього віскі!

Замовити Віскі Teacher’s можна на нашому сайті: https://alcotorg.com.ua/teacher-s

Показано 4 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Віскі Тічерс + 2 келихи, Teacher’s + 2 glasses 0,7 л.

Оцінено в 5.00 з 5
418.00

Віскі Тічерс, Teacher’s 0,5 л.

Оцінено в 5.00 з 5
303.00

Віскі Тічерс, Teacher’s 0,7 л.

Оцінено в 5.00 з 5
385.00

Віскі Тічерс, Teacher’s 1 л.

Оцінено в 5.00 з 5
509.00