Pava Грайлива

Pava Грайлива за найкращою ціною на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Ігристе вино Pava Грайлива 

На підприємстві Винтрест відбувається розлив напоїв торгової марки Pava. Компанія Винтрест відома на території України і за її межами як високоякісний виробник ігристих вин. Винна продукція цієї торгової марки відрізняється своїм умінням створювати напої преміум-класу. 2005 рік став першою сходинкою виробництва, тому що саме тоді почав свою діяльність виноробний комплекс, в якому використовували сучасні технології виробництва. Європейське обладнання від провідних галузевих виробників – Франція, Італія, Угорщина.

Процес виготовлення ігристих вин Пава Грайліва також досить трудомісткий і кожен етап проходить ретельну перевірку і контроль. Виключно ручна збірка врожаю, дозволяє зберегти цілісність всіх ягід, після чого його доставляють в цех по переробці.

Серія вин Pava Грайлива – вишукана лінійка ігристих вин, в якій відмінно вийшло втілити всю яскраву палітру фруктових смаків свіжої полуниці, суниці і персика. Поєднання самобутньої традиційної культури виноробства України та сучасні підходи в питаннях аналізу смаків споживачів, дозволили створити справжній шедевр в винному мистецтві з ігристими бризгами, які нагадують елітне шампанське.

Купити біле напівсолодке Вино Ігристе Пава Грайлива Полуниця і Вино Ігристе Пава Грайлива Персик, або зупинити свій вибір і замовити Вино Ігристе Пава Грайлива Суниця Рожеве Напівсолодке можна на сайті Alcotorg. Ігристі вина ТМ Pava за доступними цінами і відмінної якості з можливістю доставки в будь-яке місто.

Показано 4 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Вино ігристе Пава Грайлива Персик біле напівсолодке, Pava 0,75 л.

Оцінено в 5.00 з 5
89.00

Вино Ігристе Пава Грайлива Полуниця Біле Напівсолодке, Pava 0,75 Л.

Оцінено в 5.00 з 5
89.00

Вино Ігристе Пава Грайлива Полуниця Червоне Напівсолодке, Pava 0,75 Л.

Оцінено в 5.00 з 5
89.00

Вино Ігристе Пава Грайлива Суниця Рожеве Напівсолодке, Pava 0,75 Л.

Оцінено в 5.00 з 5
89.00