шампанське NOBLE

NOBLE шампанське за найкращою ціною на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Ігристе вино NOBLE

Історія появи Одеського заводу шампанських вин починається з весни 1896 року. У той час великим Імператором Миколою II був підписаний указ, в якому говорилося про створення «Південно-Російського товариства виноробства в м.Одеса». Вже через три роки був відкритий завод і світ побачила перша партія шампанського, з назвою «Henri Roederer».

На сьогоднішній день Одеський Завод шампанських вин знаходиться в тій самій історичному будові, де і був зведений завод. Протягом більш вікову історію, все ігристі вина цього заводу поєднують в собі багату історичну спадщину, сучасний підхід до виробництва і вибору обладнання, натиск і бажання молодої команди фахівців продовжувати створювати шедеври винного мистецтва. По праву можна вважати, що Одеський Завод шампанських вин зайняв гідні позиції на ринку європейських виноробів. 2008 рік знаменувався для заводу відкриттям унікального цеху де виробляють кошерні ігристі вина NOBLE. Всі ці вина виробляють з чіткою відповідністю до всіх суворих критеріїв Кашрута під наглядом «Chug Chasam Sofer», Rabbi Yehoshua Kofman Бней-Брак, Ізраїль.

У виробництві таких вин використовують виключно стерильне обладнання, не допускається використання компонентів тваринного походження. Купити ігристе вино NOBLE брют або напівсолодке, можна на сайті оригінального алкоголю Alcotorg. У нас вина від бренду NOBLE з ліцензією за хорошими цінами і доставкою в будь-яке місто України.

Показано 2 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36