Лікери Molinari

Molinari лікер за найкращими цінами на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Лікер Molinari

Виробник Limoncello di Capri зміг успішно втілити прагнення компанії запропонувати ринку асортимент продукції, що відрізняється міцними традиціями, якістю і самобутністю, в реальність. Бренд Limoncello di Capri є частиною портфеля Molinari з 1999 року. Limoncello di Capri пропонує інгредієнти: 100% натуральні, без додавання барвників і консервантів, вони отримані виключно з настою в спирті з шкірки лимона “Ovale di Sorrento”.

Відзначається зміцнення присутності бренда на італійському і міжнародному ринку і пропонує недавно відкриту інноваційну фабрику Transparent, яка відкрилася в минулому році в Мета-ді-Сорренто. Це виробниче підприємство, унікальне в цьому секторі, оскільки дає відвідувачам можливість спостерігати за виробництвом лимончелло під час екскурсії, в якій кожен зможе поспостерігати за самим процесом створення цього освіжаючого лимонного напою, починаючи з вирощування лимонів і закінчуючи розливом у пляшки.

Асортимент продукції Limoncello di Capri Molinari відрізняється неповторним смаком, високою якістю і особливою самобутністю. Лікер Molinari Limoncello Di Capri з особливою і незвичайної для лимонного смаку солодкістю, має свіжі приємні обволікаючі алкогольні нотки. Sambuca Molinari Extra-це чудовий лікер на основі анісу з насиченим ароматом і приємним смаком.

Купити ліцензовані лікери від Molinari в Україні можна на нашому сайті Alcotorg. Ми пропонуємо Вам Limoncello di Capri і Sambuca Molinari Extra за низькою ціною з можливістю доставки в будь-який куточок нашої країни в лічені дні!

Показано 4 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Лікер Молінарі Лімончелло Ді Капрі, Molinari Limoncello Di Capri 0,5 Л.

436.00

Лікер Молінарі Лімончелло ді Капрі, Molinari Limoncello di Capri 0,7 л.

519.00

Лікер Самбука Молінарі Екстра, Sambuca Molinari Extra 0,7 л.

376.00

Лікер Самбука Молінарі Екстра, Sambuca Molinari Extra 1 Л.

503.00