Mikolaj Kopernik настоянка за найкращими цінами на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Настоянка Mikolaj Kopernik

Торгова марка Mikolaj Kopernik – польські традиції на український лад. Найбільш популярні польські смаки, адаптовані під наш ринок настоянок.

Лікеро-горілчаний завод “PRIME” є найбільшим заводом, який випускає алкоголь високої якості, які володіє прекрасними смаковими якостями. Відкриття заводу відбулося в 2006 році і до цього дня він утримує лідерські позиції серед конкурентів на ринку України. Виробник Прайм займається випуском різних категорій алкоголю, серед яких, горілка, бальзами та настоянки, міцні і легкі напої. На заводі PRIME використовуються виключно високотехнологічні виробничі потужності, які забезпечують безперебійне виробництво до 24 мільйонів пляшок різних напоїв щомісяця.

Багато напоїв виробника брали участь в різних національних і міжнародних конкурсах, і при цьому не один раз були відзначені вищими нагородами. Так, на Міжнародному професійному дегустаційному конкурсі напоїв Best Drinks настоянка MIKOLAJ KOPERNIK змогла відвоювати 2 золотих медалі та гран-прі. Була відзначена унікальна польська рецептура і надзвичайні властивості напою.

Вже сьогодні у Вас є можливість купити настойку Микола Коперник Оріхівка, настойку Микола Коперник Зубровиця, настоянку Микола Коперник Кунтушовка або настоянку Микола Коперник Бяла в інтернет-магазині Alcotorg. Вся продукція від ТМ Mikolaj Kopernik оригінальної якості та за низькими цінами.

Купити Mikolaj Kopernik в асортименті можна на нашому сайті:

Показано 4 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Настоянка Міколай Копернік Бяла, Mikolaj Kopernik Biala 0,5 л.

90.00 83.90

Настоянка Міколай Копернік Зубровиця, Mikolaj Kopernik Zubrowica 0,5 Л.

90.00 83.90

Настоянка Міколай Копернік Кунтушовка, Mikolaj Kopernik Кontuszowka 0,5 Л.

85.00 79.00

Настоянка Міколай Копернік Ореховка, Mikolaj Kopernik Orzechowka 0,5 Л.

85.00 79.00