Marlin горілка за найкращими цінами на нашому сайті: alcotorg.cm.ua

Горілка Marlin

Компанія Алеф-Віналь належить до числа провідних алкогольних підприємств в Україні. Їх портфель спиртних напоїв досить багатий і може прислужитися будь-якому гурману і цінителю міцного алкоголю. Протягом 18 років, вони впевнено йшли у напрямку накопичення величезного досвіду в створенні різних алкогольних брендів. Серед популярної продукції які зуміли завоювати популярність серед споживачів це бренди Green Day, Villa Krim і Klinkov.

На сьогоднішній день команда компанії складається з понад 2200 високопрофесійних фахівців, які прагнуть створити кращий продукт. Експорт продукції здійснюється в більш ніж 25 країн по всьому світу, в тому числі країни Північної і Південної Америки, Азії та Європи. Успішна робота визнана на безлічі національних і міжнародних конкурсах і виробник Алеф-Віналь заслужено був нагороджений медалями та преміями (понад 120).

У число брендів від виробника Алеф-Віналь входить і ТМ Marlin. Відмінною рисою горілки Марлін є додаткова коралова фільтрація з білих пісків з архіпелагу Спратлі Індійського і Тихого океанів. Завдяки такій фільтрації горілка очищається до прозорої кришталевої чистоти, і надає їй бездоганний м’який смак.

В інтернет-магазині Alcotorg у Вас є можливість купити Marlin Ocean, Marlin White Coral та Marlin Atlantic за доступною ціною. Ліцензія на горілку Marlin також є!

Показано 6 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Горілка Марлін Атлантік, Marlin Atlantic 0,5 л.

89.40

Горілка Марлін Атлантік, Marlin Atlantic 0,7 л.

125.20

Горілка Марлін Білий Корал, Marlin White Coral 0,5 л.

89.40

Горілка Марлін Білий Корал, Marlin White Coral 0,7 Л.

125.20

Горілка Марлін Океан, Marlin Ocean 0,5 л.

89.40

Горілка Марлін Океан, Marlin Ocean 0,7 Л.

125.20