Купить самый лучший коньяк по самой лучшей цене на alcotorg.com.ua

Коньяк Klinkov

Алеф-Віналь протягом більше 15 років робить акцент в своєму виробництві на процесі виготовлення і поставок спиртних напоїв відмінної якості по всій території України. Компанія входить до складу потужної торгово-виробничої корпорації м.Дніпра «Алеф», створеної в далекому 1995 році. Виробник Алеф-Віналь запустив свою діяльність в кінці 90-х і сьогодні володіє п’ятьма філіями, чотири з яких знаходяться на Кримському півострові. У число відомих брендів від виробника Алеф-Віналь входить популярна торгова марка коньяків Клинков.

ТМ Klinkov – безсумнівний лідер серед коньячної продукції преміум-сегмента в Україні. Секретом такого вдалого продукту стало вміння поєднати воєдино сучасні технології c класикою традиційних підходів. При правильному відборі купажу виходить відтворити коньяк з неповторним букетом ароматів і надати напою неймовірно м’який смак. Унікальна рецептура відомого у всьому світі купажиста Радостина Клинкова, стали основою для створення цього шедевра.

Купити коньяк Klinkov VIP VSOP, Klinkov VS 5 years, Klinkov Family Collection VS або Klinkov S Class можна на нашому сайті Alcotorg. Оригінальний коньяк Клінков за доступною ціною з ліцензією від постачальника.

Показано 6 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Коньяк Клінков ВІП ВСОП коробка, Klinkov VIP VSOP 0,5 л.

299.00

Коньяк Клінков ВС 5 років коробка, Klinkov VS 5 years 0,5 л.

237.00

Коньяк Клінков ВС 5 років тубус, Klinkov VS 5years 0,35 л.

178.00

Коньяк Клінков С Класс, Klinkov S Class 0,25 л.

97.00

Коньяк Клінков С Класс, Klinkov S Class 0,5 л.

164.00

Коньяк Клінков Фемелі Колекшн ВС тубус, Klinkov Family Collection VS 0,5 л.

245.00