Confini

Confini вино за найкращою ціною на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Вино Confini

Історія Rocca delle Macìe нерозривно пов’язана з історією кіно. Минуло понад 40 років з моменту першого придбання Італо Зінгареллі в Кастелліна-ін-К’янті, щоб здійснити свою мрію на все життя, придбавши маєток «Le Macìe», і почати виробляти якісне вино з цього Району. Сьогодні West Films, перша кінокомпанія, заснована Italo в 1964 році, і Delta SpA, дистриб’ютор, який він заснував у 1966 році, були включені до складу Rocca delle Macìe і в даний час складають підрозділ компанії, кероване Сандрою. Зінгареллі і її дочка Сара Черрі. За своє життя Італо відповідав за поширення близько 80 фільмів, які сьогодні доступні на ринках по всьому світу. Кінотеатр Rocca delle Macìe Cinema має велику важливу бібліотеку і служить міжнародним орієнтиром для італійського кіно. Сорок років історії в поєднанні з найбільш важливим питанням всієї області Комета, італійського вина, а також історією Famiglia Zingarelli. Сім’я родом з Риму, але тісно пов’язана з Кастеллина в К’янті в провінції Сієна і в районі Маремма в провінції Гроссето.
Вина Confini народжуються з точною філософії, вони виробляють вина, які поєднують в собі характер і стилістичну узгодженість, гармонію і елегантність: вина, які завдяки своєму балансу між таніновою структурою, фруктами і приємністю можуть бути оцінені молодими людьми.
Сайт Alcotorg пропонує своїм покупцям Вино Піно Гріджіо Конфіно біле сухе, Confini Pinot Grigio і Вино К’янті Конфіно червоне сухе, Confini Chianti за найкращою ціною в інтернеті.

Показано 2 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36