Коньяк Colus

Купить самый лучший коньяк по самой лучшей цене на нашем сайте: alcotorg.com.ua

Коньяк Colus

Протягом 5 років в Молдові діє сучасний коньячний завод Colusvin, який входить в “Invinkom” – світовий експортер молдавських вин і спиртних напоїв. Компанія Колусвін, зареєстрована в 2000 році, є резидентом вільної економічної зони “Експо-Бізнес”. – Кішінев.

Colusvin, як компанія молода, але історія компанії, як виробника коньяків, бере свій початок з 19 століття. У північній частині Молдавії, в великому селі Козерніца Сорокського району, жила велика сім’я, яка володіла землею, загальною площею 100 гектарів, цукровими заводами, а також винними купажами, які десятиліттями робили дистильоване вино для приготування бренді.

У 1940 році в результаті вступу Республіки Молдова в Радянський Союз господарство було розграбовано і зруйновано, а сім’я депортована. У 1941 році залишилася тільки одна дочка – Анна Гончарова. Відродження виробництва коньяку, пізніше здійснив на практиці її син – Гончаров О.І., президент компанії Колусвін і племінник Л.О. Гончарова, генеральний директор комбінату.

Зараз, це добре відрегульоване стабільне виробництво, з сучасною технікою, яка виробляє коньяк найвищої якості. Компанія «Інвіком», яка працює в виноробному бізнесі, може стверджувати, що завод «Колусвін» є гідним наступником. Компанія розташована в центрі Республіки Молдова, і її географічне положення практично ідеально підходить для виробництва білих вин і коньяків.

Купити коньяк Colus з п’ятирічною витримкою можна в інтернет-магазині Alcotorg. У нас Коньяк Колуш оригінальної якості за низькою ціною!

Показано 3 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36