лікер Bols

Bols лікер по найкращій ціні на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Лікер Bols

Історія цієї типово голландської компанії під назвою Bols починається в Амстердамі в 1575 році. Перші лікери були зроблені тут сім’єю Болс в невеликій винокурні. За ці роки компанія, очолювана Лукасом Болсам (онуком засновника), почала поставки різних лікерів по всьому світі. У 1700 році він став основним акціонером VOC (United East India Company), яка дала йому привілей першими розпоряджатися новітніми травами і спеціями, за допомогою яких він створив близько 300 лікерів та напоїв. Bols з’явився на ринку в 2004 році з новою пляшкою, розробленої спільно з барменами.

У 2008 році Bols відкрила Академію барменів в Амстердамі, де можна навчитися готувати кращі коктейлі. Bols Лікери по всьому світу №1. Асортимент лікерів включає 40 унікальних смаків. Лікери Bols використовуються у всьому світі барменами для приготування коктейлів, але також широко вживаються в домашніх умовах. Bols знаходить натхнення для виробництва лікерів в 400-річних рецептах і технологіях, які вдосконалені і адаптовані до сучасних смаків. Вони використовують вікові методи, такі як дистиляція, перколяції і мацерація, щоб витягти смак з натуральних інгредієнтів.

Є широкий вибір варіантів напоїв Bols. Чи полюбляєте ви Bols Peach, Bols Advocaat, Bols Genever, Bols Strawberry, Bols Triple Sec або один з інших багатьох якісних лікерів, швидше за все, Ви знайдете в нашому інтернет-магазині те, що шукаєте. Купити лікери Bols оригінальної якості в Alcotorg за низькою ціною можна вже сьогодні!

Показано 5 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Лікер Болс Адвокат, Bols Advocaat 0,7 л.

370.00

Лікер Болс Блю Кюросао, Bols Blue Curacao 0,7 л.

348.00

Лікер Болс Персик, Bols Peach 0,7 л.

348.00

Лікер Болс Тріпл Сек, Bols Triple Sec 0,7 л.

370.00

Лікер Полуниця, Bols Strawberry 0,7 л.

348.00