Бальзам Мольфара по найкращій ціні на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Бальзам Мольфара

Новинкою на українському алкогольному ринку під назвою Бальзам Мольфара стала продукція від виробника Alcohol Company OLYMP. Саме цей напій входить в число найбільш затребуваних під час холодного сезону. Сьогодні на українському ринку бальзами представлені переважно напоями, у яких міцність 35-45% і вони мають класичний смак. Компанія-виробник OLYMP зробили правильний акцент на виробництво саме такого алкоголю, оскільки величезною популярністю трав’яні напої користуються за кордоном, в Україні ж, це нова ніша і покупці тільки починають звертати увагу на їх властивості.

Лінійка бальзамів пропонує три смаки трав’яних міцних напоїв, серед яких «Бальзам Мольфара. Оригінальний »з класичним смаком, легкі бальзами з трав’яним смаком Бальзам Мольфара Карпатський і Бальзам Мольфара. Імбирний.

Виробник Олімп заявляє що напій Бальзаму Мольфара має особливий містично-емоційний характер, оскільки рецептура, наповнена безцінними мольфарскімі знаннями, які фахівцям заводу були відкриті спадковою мольфаркою Оленою Світко. Вона протягом довгих років проходила навчання у Михайла Нечая, останнього українського мольфара.

Купити Бальзам Мольфара за низькою ціною можна на сайті Alcotorg. Вам не варто турбуватися про якість товару, оскільки вся алкогольна продукція, в тому числі і Бальзам Мольфара оригінальної якості і є ліцензія.

Показано 6 результатів

Показать фильтры
Показать 9 24 36

Бальзам Мольфара Карпатський 0,5 л.

Оцінено в 5.00 з 5
65.00

Бальзам Мольфара Імбирний 0,5 л.

Оцінено в 5.00 з 5
65.00

Бальзам Мольфара Оригінальний 0,5 л.

Оцінено в 5.00 з 5
85.00

Бальзам Мольфара Оригінальний 0,25 л.

45.00

Бальзам Мольфара Імбирний 0,25 л.

Оцінено в 5.00 з 5
30.00

Бальзам Мольфара Карпатський 0,25 л.

30.00