Текіла Agavita

Agavita текіла за найкращою ціною на нашому сайті: alcotorg.com.ua

Текіла Agavita

Компанія Cooperativa Tequilera La Magdalena була створена в 1998 році і наділена досвідом, професіоналізмом і молодістю. Виробник володіє полями на одній з високогірних долин навколо Магдалени (Халіско), де вирощується сировина для виробництва текіли Agavita. Там створено унікальний мікроклімат. Виробник проводить ретельний контроль всіх процесів, який закінчується упаковкою продуктів. Текіла від виробника Cooperativa Tequilera La Magdalena відрізняється високою якістю.

Текіла Agavita створена з соку сорти блакитної агави Weber, вирощеного в високогір’ї Халіско, який використовується для приготування напоїв тільки преміум-класу. Збір врожаю з плантації агави можна починати тільки через 8-10 років після посадки. Виробництво є тільки ядром, попередньо розм’якшеним протягом 2-3 днів в теплій кам’яній печі. Тільки тоді можна вичавити сік, який після змішування з водою і дріжджами і стане основою сусла. Після 7-12 днів бродіння його двічі переганяють, відокремлюючи центральну частину «ель Коразон» (або «серця») як найбільш чисту. Потім без подальшого впливу текіла розливається в пляшки, зберігаючи чистоту аромату.

Популярність бренду Агавіта настільки висока, що важко назвати країну, яка б не продала цю текілу. На ринку України бренд представлений в двох варіантах: Gold і Blanco. В інтернет магазині Alcotorg можна купити Текілу Agavita оригінальної якості і за доступною ціною!

Показано 2 результати

Показать фильтры
Показать 9 24 36