Блог

Бальзам Прикарпатський

Бальзам Прикарпатський

      Бальзам Прикарпатський – божественні ліки для душі.
Греки вважали, що боги на горі Олімп їдять амброзію і п’ють нектар. Ну, не знаю … Що це за напій, нектар? З моєї точки зору всесильні боги повинні були пити щось міцне для легкого кайфу й одночасно приємне для мови. Що це може бути? Звичайно, бальзам!

Бальзам – це єдиний напій, який гріє і душу, і тіло, і смакові рецептори. Саме гріє, огортаючи солодкими нотками мову і небо, залишаючи не палить, а м’яку теплоту в стравоході, і так само ласкаво і ненав’язливо додаючи фарб навколишнього світу після першої ж чарочки.
Старше покоління, напевно пам’ятає, пісеньку Булата Окуджави «Краплі датського короля». Як хочете, але це про бальзам:

Краплі датського короля
Або королеви,
Це міцніше, ніж вино,
Солодше карамелі.

І сильніше наклепу,
Страху і холери,
Краплі датського короля
Пийте, кавалери!

Я вам пропоную краплі Карпат. Кавалери, спробуйте Прикарпатський Бальзам!
Звичайно, його не станеш купувати на весілля або велике (урочисте) свято з купою гостей. Навряд чи його дадуть під якесь кулінарне диво ресторанного мистецтва. І його не плеснеш собі перед ситним обідом. Він взагалі не для застілля!
Він підійде для затишної та душевної зустрічі з добрими друзями, для прочитування улюбленої книжки або перегляду старого відео під пледом і з зефіру, для підняття тонусу в тьмяний і сумний день з кавою або чаєм, біля вечірньої ватри в поході. Він просто незамінний, коли довго чекаєш когось близького або, коли на серці раптом «скребуть кішки», а ще, коли просто не знаєш, що не так ?!
Бальзам Прикарпатський – чудовий 45 градусний напій кольору міцного чаю з абсолютно унікальним ароматом. І це не дивно, адже в його склад входять 16 рослинних компонентів. Просто послухайте, як вони звучать: Горобиновий і калиновий морс, настої волоського горіха молочної стиглості, звіробою, материнки, бруньок тополі, листя смородини та вишні, мед, ванілін. Відразу запахло бабусиної хати, пиріжками з вишнями й такими світлими народними святами.
Напій має тонізувальні властивості. І він солодкий, як любов.
Але і це ще не все! У Бальзаму Прикарпатського є ще дві переваги:
1. Прикарпатський дає привід пишатися собою і своїми співвітчизниками. Оскільки це абсолютно український продукт. Виготовляє його ТОВ «Карпатська горілчана компанія» з місцевої сировини і абсолютно по власному унікальному українським рецептом. І вже тільки тому, що вистачить нам, українцям, вважати, що у нас нічого путнього свого немає, то ось просто купите і спробуйте. Їх є у нас!
2. Це дуже доступний напій, розлитий в півлітрові пляшки. Тим більше, що виробники пропонують і меншу розфасовку – по 250 мл Прикарпатський Бальзам.
Пляшка Бальзаму Прикарпатського повинна бути в будинку завжди. Тому що – це божественні ліки для твоєї божественної душі. Його неможливо випити багато, бо він допомагає навіть в дуже маленьких дозах. І вже після перших десяти крапель дивишся – і на серці відлягло, і душа солодко муркоче якусь мелодію, туманний вечір не здається вогким і похмурим, а виглядає загадковим і багатообіцяльний.
Інтернет магазин Alcotorg

Залишити відповідь